حال و هوای بلاتکلیف بهاری کار آدم را سخت می‌کند و انتخاب لباس تبدیل به کاری پیچیده می‌شود. پیشنهادهای ما به شما کمک می‌کند تا به چنین ست‌های کاربردی و به درد بخوری در آستانه بهار برسید.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: حال و هوای بلاتکلیف بهاری کار آدم را سخت می‌کند و انتخاب لباس تبدیل به کاری پیچیده می‌شود. پیشنهادهای ما به شما کمک می‌کند تا به چنین ست‌های کاربردی و به درد بخوری در آستانه بهار برسید. 

زمستان را روشن كنید

آجرهای آراستگی را روی هم بچینید

مدل و رنگ این کت به درد خانم‌هایی می‌خورد كه دوست دارند متفاوت باشند. رنگ روشن آن برای یك مجلس مفرح فوق‌العاده است. اما به هر حال به خاطر رنگ روشن‌اش همیشه نمی‌توانید آن را بپوشید. باید كنار تن‌پوش‌های دیگر از آن استفاده كنید. این پالتو هم مدل شیك و جوانانه‌ای دارد هم از آن نمونه‌هایی است كه كمتر جایی می‌توانید پیدا كنید.

كلاسیك  ببینید

آجرهای آراستگی را روی هم بچینید

باز هم یك عینك شیك برای تیپ‌های خاص. عینك‌های دولچه گابانا همیشه از متفاوت‌ترین نمونه‌های بازار هستند. این هم، یكی از زیباترین و متفاوت‌ترین عینك‌های این برند است. فرم دسته‌های آن را كمتر جایی دیده‌اید. این عینك مناسب خانم‌هایی است كه می‌خواهند متفاوت باشند.

اسپرت‌تر،  متفاوت‌تر

آجرهای آراستگی را روی هم بچینید

برای كامل كردن این ست، احتیاج به یك كیف كرم- قهوه‌ای دارید. یك كیف ساده ولی شیك، برای این مجموعه، انتخاب مناسبی است و در عین سادگی، زیبایی منحصر به فردی دارد كه می‌تواند در موقعیت‌های رسمی هم روی دستان شما به چشم بیاید.

خوش‌سلیقگی‌تان را به رخ بكشید

آجرهای آراستگی را روی هم بچینید

چیزی كه به ست شما جلوه می‌دهد اضافه كردن یك دستبند است. حضور چنین مجموعه دستبندی، خوش سلیقگی و دقت نظر شما را در لباس پوشیدن نشان می‌دهد. برای ست‌های ساده‌تر می‌توانید از یكی از این دستبندها استفاده كنید.

شك نكنید كه شكیل هستید

آجرهای آراستگی را روی هم بچینید

با به‌پا كردن این كفش، شك نكنید كه شكیل‌ بودن شما چندین برابر شده است، در آینه خودتان را از بالا به پایین نگاه كنید به غیر از خوش‌سلیقگی، چه چیزی می‌توانید پیدا كنید؟ این كفش با طرح ساده و شیك خود می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد كه در ظاهر خود چیزی كم ندارید.

این شلوار راست كار شماست

آجرهای آراستگی را روی هم بچینید

استفاده از شلوار قهوه‌ای در این ست باعث می‌شود دیگران روی شما حساب ویژه‌ای باز كنند. این رنگ سمبل زمین و طبیعت است و در عین حال رنگ ثبات، استواری و اصالت است. به اتكای همه این ویژگی‌ها به شما پیشنهاد می‌كنیم حتما این رنگ را امتحان كنید.


این کت مخصوص شماست!

آجرهای آراستگی را روی هم بچینید

این رسمی‌ترین مدلی است كه می‌توانید در بازار پیدا كنید؛ هم رنگ و هم مدل آن خیلی رسمی است. این کت برای یك خانم ساده و شیك‌پوش مناسب است كه در برنامه‌ها و مراسم رسمی شركت می‌كند. دست‌تان برای انتخاب شلوار این کت باز است ولی پیشنهاد می‌كنیم با شلوارهای دمپاگشاد و كفش‌های پاشنه‌بلند هماهنگ كنید.

از سادگی دربیایید

آجرهای آراستگی را روی هم بچینید

استفاده از زیورآلات را هم فراموش نكنید. وقتی تمام لباس‌های‌تان ساده هستند زیورآلات می‌توانند شما را از سادگی دربیاورند و به ظاهرتان حال و هوای تازه‌ای بدهند. یك النگوی بزرگ مشكی و طلایی همان چیزی است كه برای تكمیل این مجموعه به آنها احتیاج دارید.

كلاسیك بمانید

آجرهای آراستگی را روی هم بچینید

از همین حالا می‌توانید به یك كیف كوچك زنجیردار فكر كنید؛ برای اینكه خوش‌پوشی‌تان را نشان بدهید، سراغ یك كیف مشكی و طلایی كوچك بروید. این كیف را می‌توانید برای ‌مهمانی‌های عصر یا شب استفاده كنید و نگران درخشش خود در ‌مهمانی نباشید.

مد روز بپوشید!

آجرهای آراستگی را روی هم بچینید

 این مدل كفش را باید به‌عنوان كفش 2014 معرفی كرد. كفشی نوك تیز و ساده كه در مدل‌های اغلب طراحان دیده می‌شود. این كفش‌ها پاشنه‌های خیلی بلندی ندارند، به همین دلیل برای همه خانم‌ها قابل استفاده هستند.

یك پیشنهاد شیك

آجرهای آراستگی را روی هم بچینید

 شیكی و زیبایی این ست در سادگی آن است، برای انتخاب زیورآلاتی كه تیپ شما را آراسته‌تر و چشمگیرتر كند، سراغ یك گوشواره شیك بروید. ساده بودن این ست دست شما را باز می‌گذارد تا بتوانید از گوشواره‌های نگین‌دار هم استفاده كنید.

كلاسیك بمانید

آجرهای آراستگی را روی هم بچینید

از كنار این جین به‌راحتی نگذرید تركیب رنگ‌های این ست، دست شما را باز می‌گذارد و می‌توانید با شلوارهای مختلف ست كنید. اگر می‌خواهید تبدیل به یك ست اسپرت شود، سراغ شلوار جین دمپاگشاد بروید. برای ستی كه در نگاه اول رنگ مشكی سپس طلایی در آن به چشم می‌آید، بهترین انتخاب یك شلوار جین تیره دمپاگشاد است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه