بستن شال تور و پولکی

بستن شال تور و پولکی :

این مدل را به علت داشتن شال تور و پولکی بهتر است در مهمانی ها و مجالس شخصی خود استفاده کنید با این مدل شال به همراه یک آرایشی هماهنگ و براق در مهمانی خواهید درخشید.

در این روش:

1- ابتدا جلوی آئینه بایستید و با یک هدبند ساتن یا یک شال کوچک حریر براق هماهنگ با رنگ شال تور، تمامی موی خود را بپوشانید و کاملاً زیر کار را ثابت نگه دارید.

2- در مرحله بعدی یک شال حریر کرم یا سفید رنگ (به طوری که هدبند را از شال تور جدا نماید) حدوداً 2 سانت عقب تر از هدبند قرار داده و به دور موی خود یک بار پیچانده و گره بزنید به صورتی که امتداد دو طرف شال یک اندازه باشد.

3- دو طرف شال کرم رنگ را به سمت جلوی بدن قرار داده و شال تور را هم 2 سانت عقب تر از شال زیری قرار داده، به طوری که یک طرف شال بلندتر از سمت دیگر آن باشد، زیر سر گره زده و امتداد شال را از روی برجستگی پشت سر عبور داده و به سمت دیگر بیاورید.

4- با امتداد دو شال زیرین یک گل درست کرده و با یک گیره یا سنجاق، گل را در کنار گوش ثابت کنید.

5 و 6- امتداد شال تور را از بغل به شکل گل به سمت جلوی بدن قرار داده و به دو صورت (تصویر5 و 6) و با توجه به مدل لباس خود می توانید شال را حالت دهید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :
سـارا خانوم دوشنبه 10 شهریور 1393 ساعت '10:33
عکس نداره .. ؟

کاش عکس داشت .. من ک از شماره 4 ب بعدو نفهمیدم !
ملیس سه شنبه 30 تیر 1394 ساعت '12:8
کاش عکسشم میذاشتین.من سایتتون خیلی دوست دارم تقریبا هرروز بهش سر میزنم اما این مطلبی که هربار مییام سایت دیده میشه اذیت میکنه همین تبلیغی که هدبه بگیرید.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه