خانه شومه (House of Chaumet) یک جواهرفروشی درجه یک پاریسی است که در سال 1780 توسط ماری-اتین نیتو تأسیس شد. چهارده هنرمند تحت ریاست پاسکال بورداریا در کارگاهی در میدان واندوم پاریس شروع به کار کردند و جواهرات و ساعت مچی های شومه را طراحی و خلق کردند.

 
 
 
 
برترین ها: خانه شومه (House of Chaumet) یک جواهرفروشی درجه یک پاریسی است که در سال 1780 توسط ماری-اتین نیتو تأسیس شد. چهارده هنرمند تحت ریاست پاسکال بورداریا در کارگاهی در میدان واندوم پاریس شروع به کار کردند و جواهرات و ساعت مچی های شومه را طراحی و خلق کردند. از سال 2012 به بعد این برند متعلق به LVMH است.

شومه بر همه رویه های طراحی و تولید محصولات خود در کارگاه هایش نظارت دارد و آنها را کنترل می کند. بعد از تهیه طلا و سنگ های قیمتی لازم، این چهارده هنرمند جواهرات را قالب ریزی و ذوب کرده و جلا می دهند و قطعه هایی که طراحان طراحی کرده اند را خلق می کنند. مکانیسم ساعت مچی های شومه در سوئیس ساخته می شود.

بعد از سال های جنگ جهانی، شومه با ذوق و قریحه خاص بانوان پاریسی و خلاقیت محصولاتش، در دنیای جواهرسازی پیشگام شد و خودش را با ظاهر جدید پیشگامان کریستین دیور و ایو سن لوران تطبیق دارد و زنان خوش استایل جامعه آن زمان را جذب کرد.

امروزه جواهرات و ساعت مچی های زیبای شومه مشتریان زیادی را جذب کرده اند. کلکسیون جدید شومه شامل جواهرات زیبا و دلنوازی می شود که گل های ادریسی آبی، سفید و قرمز، نماد و مظهر سنگ های رنگارنگ آن هستند. نمونه هایی از آنها را در زیر می بینید.

کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 1


کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 2کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 3کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 4کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 5کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 6کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 7کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 8کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 9کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 10کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 11کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 12کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 13کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 14کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 15کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 16کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 17کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 18کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 19کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 20کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 21کلکسیون جواهرات و ساعت مچی های Chaumet - تصویر 22
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه