کیف

با لباس های قدیمی چه کارهایی می توان انجام داد

وسایل مورد نیاز:

1- لباس یا تاپ قدیمی
2- متر
3- کش
4- نخ و سوزن
5- قیچی
بدون شک در اعماق کمد لباس‌های اکثر خانم‌های محترم لباس‌هایی پیدا می‌شود که دیگر هیچ استفاده‌ای از آنها نمی‌شود. یک توصیه خلاقانه می‌تواند جایگاه اینگونه لباس‌ها را تغییر داده و به وسایلی مبدل کند که هر روز از آنهااستفاده کنید، تنها کافیست در یک زمان مناسب شما به همراه ذهن خلاقتان به کمد لباستان سری بزنید، مطمئن باشید تصمیمات جسورنه‌ای خواهید گرفت همه را به وجد می‌آورد.

نحوه کار کیف مشکی :

1- ابتدا خط های پهلو را روی هم منطبق کرده تا حلقه های آستین روی هم قرار گیرند ارتفاع کیف را با متر به دلخواه اندازه بزنید و با چرخ به صورت افقی بدوزید تا بدین صورت کفه کیف نمایان شود.
2- قسمت باقی مانده پایین لباس که بعد از کف کیف باقی می‌ماند را به سمت بالا تا زده و با سنجاق ثابت کنید.
3- اکنون نوبت می‌رسد به دوخت جیب، در این مرحله می‌توانید با سلیقه خود و هم چنین با در نظر گرفتن نیازتان چند ردیف خط عمودی بر روی قسمتی که به سمت بالا خوابانده شده بود کشیده و سپس آن ها‌را چرخ کنید.
نحوه کار کیف صورتی :
1- در این مدل نیز خط‌های پهلو را بر روی همدیگر منطبق کرده، سپس ارتفاع مورد نظرتان برای کیف را به وسیله متر بر روی لباس علامت بزنید.
2- کفه این مدل کیف به همراه کش دوخته می‌شود. به این صورت که کش را ما بین 2لایه کیف بر روی خط مشخص شده کفه کیف قرار داده و دولایه کیف و کش را با همدیگر چرخ کنید. با این روش هم قسمت پایین کیف دوخته می‌شود و هم اینکه کفه کیف چین دار می‌شود.
3- در مرحله آخر قسمت‌های اضافه که بعد از کش قرار دارند را قیچی کنید و کیف را به سمت رو برگردانید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه